Існуючі користувачі Нові користувачі
Email
Пароль
Mobi Park
м. Львів,
вул.Технічна 1/10
info@mobipark.com.ua
(032)244-41-50
(067)987-73-73
(093)840-98-98
648-303-885
Курс: 22.00 грн.
Замовлено: 0 товари(ів)
На суму: 0 грн.13.07.2012
Як вибрати мобільний телефон?

Збираєтеся купити мобільний телефон?

Цей короткий огляд допоможе зорієнтуватися в різноманітті асортименту засобів зв'язку і вибрати те, що підійде саме Вам.

Виберіть клас майбутньої покупки, тип корпусу (класичний, розкладний, ротатор, слайдер).
Визначтеся з набором функцій телефону, якими Ви дійсно будете користуватися.
Враховуйте режим, в якому буде експлуатуватися телефон - умови використання, інтенсивність, ресурс акумулятора.

Ергономіка і зручність використання

Що стосується виробників телефонів, вибирайте телефон того виробника, якому надаєте перевагу Ви, а якщо у Вас ще немає телефону, то слухайте поради друзів і близьких. У цьому випадку Ви швидше і легше освоїте новинку, тому практично у кожної марки телефонів існують свої особливості побудови меню і основного функціоналу апаратів. Телефон повинен добре лежати в руці, а екран - бути комфортним для очей.

Функціональність

Асортимент мобільних телефонів дуже різноманітний, як і смаки споживачів. Майже кожен сучасний телефон володіє можливостями, які виходять далеко за рамки його основного призначення - дзвінків і текстових повідомлень. Хтось із нас вважає за краще використовувати телефон для прослуховування музики, фотографування, комусь не обійтися без вбудованих додатків для перегляду і редагування документів і електронної пошти. Інші воліють прості і функціональні мобільні телефони і користуються ними в основному для дзвінків або надсилання повідомлень. Тому визначте Ваші потреби в додаткових функціях телефону і рівні їх реалізації (базовий функціонал бюджетного телефону, музичний телефон, камерафон, смартфон, комунікатор). Якщо ви шукаєте телефон тільки для дзвінків і написання текстових повідомлень, можна сміливо вибирати дешевші моделі. Варто звернути увагу на такі функції, як календар, органайзер, секундомір, будильник (як правило, вони вбудовані в кожен новий мобільний телефон). Останнім часом великої популярності набувають і телефони з підтримкою двох сім-карт, адже багато хто з нас користуються послугами декількох операторів стільникового зв'язку. Якщо раніше такі телефони належали до преміум-класу, то зараз все більшу кількість моделей бюджетного класу отримують підтримку двох сімок. Якщо ж Ви збираєтеся використовувати телефон як мультимедіа-програвача, для Вас важливі такі параметри як пам'ять телефона та підтримка карт пам'яті, зручність організації та доступу до мультимедійних файлів у телефоні, наявність і якість гарнітури і можливість підключення стандартних навушників, простоту передачі файлів з комп'ютера в пам'ять апарату, розширені функції медіапрогравача (еквалайзер, запис з радіо). Для фотографій «на ходу» і час від часу цілком достатньо камери з сенсором в 2 мегапікселі, ну а запеклі фотографи, зрозуміло забажають більш якісну фотокамеру зі спалахом або навіть двома і наявність в телефоні спеціальних додатків для редагування фото і відео.

Мобільний телефон або смартфон?

Якщо ж ви використовуєте телефон для роботи (дзвінки не в рахунок), Ваш вибір - смартфон, комунікатор, або просунутий телефон бізнес-класу з підтримкою офісних додатків, різноманітними стандартами зв'язку (зокрема, EDGE і Wi-fi), розширеними можливостями синхронізації з різними пристроями (компьтером, принтером,мережним устаткуванням для доступу до Інтернет та корпоративних ресурсів), швидкодіючий, що підтримує багатозадачність. Враховуйте, що смартфони, що працюють під управлінням операційної системи, більш вимогливим до ресурсу акумулятора, як втім і регулярне використання бездротового з'єднання (Bluetooth, Wi-fi) і доступ в Інтернет.